Cumartesi, Nisan 10, 2021
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü
76views

Bağlama Büyüsü

Bağlılık ya da bağlama büyüsü olarak bilinen bu uygulamanın amacını hemen herkes tahmin edebilir. Sadakat için ya da tutkulu bir birliktelik için yapıldığı sık sık görülmüştür. Eşinden uzaklaşan koca için, asla birlikte olamayan platonik aşk için ya da benzeri sayısız durum için nitelikli bir çözüm getirmektedir. Bağlama büyüsünün yapılma amacı ya da yöntemi duruma göre değişebilir. Sadece evli çiftler arasındaki bağın ya da sadakatin gelişmesi için değil, aile arasındaki bireylerin birbirine karşı daha sıkı tutunması için bile uygulanabilmektedir.

Genelde bağlama büyüsündeki amaç çok naif olduğu için, sevgiyle yapıldığı için, büyüyü uygulamada bilinen yöntemlerin çoğunun da rahmani olduğu söylenebilir. Yani yapılmasında bir zarar görülmeyen büyüler kategorisinde düşünmek gerekir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder

Söz konusu olan bağlama büyüsü olduğunda korkacak bir durum olmadığını bilmeniz yeterlidir. Etkileri, büyü yaptıran kişinin istediği şekilde gerçekleşir. Çoğu insan zaten sevdiği kişinin ona bağlı olmasını veya bağlı kalmasını bir sorumluluk olarak nitelendirir. Bu yüzden bu işlem zaten olması gereken bir durumu ortaya çıkartmak için yapılıyorsa, bu sadece zaruri bir ihtiyaç olduğu gerçeğini ortaya koymaktadır.

Halkımız, büyü hakkında geçmiş nesillerin korkunç hikayeleri tarafından korkutulduğu için çoğu insan bunun bir lanet olduğu bile düşünmektedir. Araştırmadan önce insanların bu şekilde aslı olmayan kötü düşüncelere katılması gayet normaldir. Her ne kadar psikologlara gittiğinizde ruh haliniz üzerine bazı değişiklikler gerçekleştiğini görebiliyor iseniz, medyumlar da manevi enerjiniz üzerinde o kadar değişiklik sağlayabilirler. Bu ilmi bir yaklaşımdır. Ve binlerce yıllık tarihi bulunmaktadır. Bağlama büyüsünün başlıca etkileri şu şekildedir;

  • Eşler arasında sorgulanamaz derecede sadakat ortaya çıkarır.
  • Henüz flört aşamasında olan kişilerin evliliği ya da daha ciddi bir ilişki türünü arzu etmesini sağlayabilir.
  • Kişinin gözü gerçek anlamda başka kimseyi görmez.
  • Kişi, büyü yaptıran kişi tarafından yönlendirilmeye açık haldedir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Bağlama büyüsü yapan medyum ararken ya da seçerken çok ama çok dikkatli olmanız gerekir. Hocamızın bağlama ve aşk büyülerindeki yüzlerce referansı düşünüldüğünde, kimse için hiçbir güven problemi olmadığı esası pek çok kişinin içini rahatlatmaktadır. Ancak herhangi bir sebepten eğer hocamız işleminizi yapmayı kabul etmiyorsa, çalışacağınız diğer medyumları da çok ince araştırmanız gerekmektedir.

Leave a Response