Perşembe, Nisan 15, 2021
Büyü ve Vefkler

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri
73views

Büyü Belirtileri

İyi ve güzel yapılan büyülerin çoğunda herhangi bir belirti ortaya çıkmadığı için, büyü belirtileri konusunda yazdığımız bu makaleden sadece en zararlı büyülerin etkilerinden söz edeceğiz. Ayrıca hangi büyünün nasıl etki ettiğini ifade eden özel anlatımları da sayfamızın geri kalanında bulabilirsiniz.

Genel anlamda büyü belirtileri, kişiler üzerindeki tuhaf davranışlar olarak nitelendirilebilir. Doğal yollar ile kişinin yapmasına neden olamayacağı durumları yapması şeklinde de yorumlanabilir. Fakat bunun aşırı bir tespit yöntemi olmadığını da belirtmek gerekir. Tespit için tam bir bakım yapılması daha doğrucudur. Gelelim bu belirtilerin neler olduğuna;

Büyüler Nasıl Belirtiler Ortaya Çıkarır?

Büyülerde ortaya çıkan bazı durumlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Büyü yapılan kişiler geceleri bazı kabuslar görebilir. Bazen aynı kabusları tekrar tekrar görebilir. Bazen de gördüğü rüyaların devamını, sanki bir film gibisinden görmeye devam edebilir.
  • Büyü yapılan kişilerde şizofreni ya da paranoya davranışları ortaya çıkabilir. Kişideki en belirgin bozulma kaygı hissetmesidir. Kapı gıcırdamasından bile kaygılanacak hale gelebilir.
  • Büyü yapılan kişiler içe dönük yaşamaya başlayabilir. Ya da tamamen dışa dönebilir. Hiçbir duygularının tam ortası yoktur ve ayarsız yaşamaya başlarlar. Ya asla evlerine girmezler ya da asla evlerinden çıkmazlar. Bu aşırı bir depresyon ya da kaçma hali olabilir.
  • Kişi önceden yapmaktan hoşlandığı şeylerden uzak durmak isteyebilir.
  • Aşırı ani öfke patlamaları yaşayabilir. Ancak çok nadiren bunun tam aksi olarak, kişiler tamamen ruh gibi dolanmaya ve hiçbir olay ya da durum karşısında tepki vermemeye de başlayabilir.

Bu belirtilerin net özeti şudur ki, kişi eğer garip ve beklenmedik şekilde davranıyorsa bunlar önemli belirtiler olabilir. Beklenmedik şekilde davranan herkesin üzerinde büyü belirtileri var demek değildir. Fakat büyü sandığınızdan daha çok hayatımızın içindedir.

Büyü Yapılan Kişiler Nasıl Davranır?

Yapılan büyünün türü veya amacına göre binlerce farklı şekilde davranış ortaya koyabilirler. Büyü yapıldığından şüphe edilen kişinin davranışları dikkatlice kısa bir süre de olsa izlenmelidir. İzlenen davranışlar daha sonra hocamıza anlatılmalı ve şüphe duymanın yerli olup olmadığı sorulmalıdır. Eğer hocamız kuşku duymakta haklı olduğunuzu düşünürse, bakım yapacak ve durumun kesinliği hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Leave a Response