Pazar, Nisan 11, 2021
Aşk Büyüsüİlgi Çekenler

Evde Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Evde Aşk Büyüsü Yapılır Mı?
93views

Evde Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Platonik aşk ile sınanan pek çok kişi evde aşk büyüsü yapılır mı şeklinde bazı araştırmalar yapmaktadır. Elbette evde büyü yapılabilir fakat buna bu şekilde cevap vermek tamamen doğru değildir. Bu cevapta bazı eksikler mevcuttur. Büyü hakkında yeterince şey bilmeden, bu ilim ile savaşmak ya da bu ilmi kontrol altında tutmaya çalışmak kişiye büyük manevi zararlar verebilir. Evde büyü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için, bunlardan söz edeceğiz

Evde aşk büyüsü yapımı için bilinen bazı basit metotlar vardır. Bunlar ortaya çok az miktarda enerji çıkarır. Ve ortaya çıkan bu az miktarda enerji de doğru duygular ile doğru şekilde yönlendirilemezse hiçbir sonuç vermez. Ancak daha kuvvetli ritüeller de vardır. İşte asıl soru işaretleri burada başlamaktadır. Eğer zorlu ve kuvvetli büyüleri uygulamaya çalışırsanız, bulunduğunuz mekanın ve ruhunuzun manevi enerjisini sonsuza dek bozabilirsiniz. Bu da size çok büyük zarar verecektir. Bu nedenle işi ehline bırakmak önemlidir.

Evde Yapılabilen Aşk Büyüleri Hangileridir?

En sık sözü geçen büyü, fotoğraf ile aşık etme büyüsüdür. Aslında bu bir büyü değil, evrene yollanan pozitif enerjidir. Kişinin fotoğrafı alınır, iki kaşının tam ortasına uzun süre odaklanılarak kişi içinden geçen saf ve temiz duyguları sesli şekilde dillendirir. Dillendirilen duyguların gerçekten içten gelmesi ve saf olması gerekir. Bundan sonra Şemhureş ismi 77 kere sesli şekilde tekrarlanır ve işlem bu şekilde devam ettirilir. Diğer yazılarımızda bu işlemi de detaylı olarak anlatacağız fakat bunun yapılmasını da önermiyoruz. Bunların sadece bilgi amaçlı olmasını ve bilmediğiniz konu üzerinde sizlere zarar verebilecek şeyler yapmamanızı öneriyoruz.

Evde Büyü Yapmanın Zararları

Steril olmayan bir ortamda açık ameliyat yaptığınızı düşünün. Hastanın mikrop kapması ve durumunun kötüye gitmesi çok mümkündür öyle değil mi? Bu yüzden büyücü medyumlar genellikle sessiz, sakin ve başka insanların veya canlıların enerjisi ile karışmayan bölgelerde işlem yapmayı tercih ederler. Bir büyü evde yapılırsa ya da evde yapılması denenirse, kişinin ruhsal bütünlüğü parçalanabilir ve bu durumu düzeltecek medyum aramaya başlayabilir. Bilgi almak için hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response