Cumartesi, Nisan 10, 2021
Medyum

Güvenilir Medyum

Güvenilir Medyum
73views

Güvenilir Medyum

Güvenilir medyum arayışı günümüz dünyasında inanılmaz yüksek bir hacme sahip hale gelmiştir. Çünkü pek çok kişinin medyum olduğunu iddia etmesine karşın, ne yazık ki gerçek ve güvenilir olan medyumların sayısı oldukça düşüktür. Bu alanda duyguları suistimal edilen pek çok kişinin de metafizik ya da parapsikoloji gibi ilmi konulara olan güveni toparlanamayacak derecede sarsılmıştır.

Bu gibi negatif durumların karşımıza çıkmaması ve özellikle duygusal açıdan sömürülmemek için sadece doğru medyumlar aracılığı ile işlem yaptırmak gerekmektedir. Kesin sonuç alınabilmesi için güvenilir medyumlar konusunda seçici olmak ve sadece hocamız gibi sayısız başarılı referansı olan kişilerle çalışmak gerekmektedir.

Güvenilir Medyumlar Kimlerdir

Etik değerlerin dışında bir durum olduğu için kendi platformumuzda hangi medyumun güvenilir olduğu ya da güvenilir olmadığı konusunda bilgi veremiyoruz. Ancak güven kriterlerini evrensel ölçüde düşünebilir ve kimin güvenilir olup olmadığını anlama konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Bir günde geri döndürme ya da aşık etme gibi gerçek dışı iddialar sunan kişilerin kesinlikle güvenilmez olduğunu örnek olarak verebiliriz.

Büyü kelimesi gerçek üstü gibi kullanılıyor olsa da, dünya üzerinde gerçek üstü hiçbir durum yaşanmaz. Evrenin kendisi enerjisel bir döngü içerisinde var olmaktadır. Bu enerji olayları arasında büyü, insanların kadim varlıklar yardımıyla öğrendiği düşünülen bir ilimdir. Ancak bu ilmin gerçek üstü durumlara neden olamayacağı da bilinmelidir. Örneğin daha önce birbirini hiç görmemiş iki insanı birbirine aşık etmek imkansızdır. Çünkü bu fizik kurallarına da aykırıdır. Bu gibi fizik kurallarına ve evrenin enerji kurallarına aykırı iddiaları olan kişilere güvenmeyiniz.

Bir Medyumun Güvenilir Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Uzman bir medyum, danışanlarına karşı ilgili ve meraklı olmalıdır. Tamamen ilgisiz olan, konuya ilmi bir yaklaşım sağlayamayan kişilerin uygulayacağı ya da uyguladığını iddia ettiği işlemlerin gerçekleşmesi mümkün değildir. Büyüler büyük ölçüde kişilere özel yapılması sayesinde tutmaktadır. Yani ezbere bir uygulamanın tutma olasılığının son derece düşük olduğunu bilmek gerekir. Bir medyuma güvenip güvenmemek için gerekli olan önemli kriterler bu şekilde ifade edilebilir. Ülkemizde çokça tanınan hocamız, bilinen en güvenilir medyumlar arasında yer almaktadır. İletişime geçerek soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Leave a Response