Pazartesi, Ekim 26, 2020
Büyü ve Vefkler

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü
41views

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak etme büyüsü kelimenin tam anlamıyla bir irade büyüsüdür. Kişinin iradesi tutsak edilirken, ne hissetmesi gerektiği yönünde bazı niyetlerde bulunulur. Bu niyetlerin sayısı önemli değildir. Fakat sayısı kadar fazla yoğunlukta işlem uygulamak gerekir. Bu bir nevi zorluk derecesi ve şiddet derecesi olarak ifade edilebilir. İradenin teslimiyeti anlamına da gelen bu işlemde, kişi bir şey yapmadan önce daima büyüyü yaptıran kişinin iznine ihtiyaç duyar fakat tek etkisi bu değildir.

Kendisini delicesine aşık hisseder ve büyüyü yaptıran kişi dışında hiç kimse ile ilgilenmek istemez. Tüm odak noktası tek bir kişi haline gelebilir. Bu durum, sadece büyüyü yaptıran kişi tarafından değiştirilebilir. Çünkü büyü yapılan kişinin iradesine yön verebilecek tek kişi, kendisi haline gelir.

Tutsak Etme Büyüsü Ne İçin Yapılır

Tutsak etme işlemleri iyi ya da kötü amaç taşıyabilir. Birine kötülük yapmak ve tabiri caiz ise onu köpek etmek için kullanılabilir. Platonik aşklarda ilişkiyi ikili hale getirmek için kullanılabilir. Sadakatsiz eşleri yuvaya bağlamak için kullanılabilir. Ya da örnekler buna benzer olacak şekilde çeşitlendirilebilir. İradesini büyü yoluyla teslim eden kişinin içinde bulunacağına karar veren kişi de büyüyü yaptıran kişidir. Bu yüzden eğer büyü kötü niyetleri olan kötü kalpli biri tarafından yaptırılırsa, büyü yapılan kişi zor ve kötü zamanlar da geçirebilir.

Tutsak Etme İçin Yapılan Büyülerin Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Başlıca etkisi, kişinin büyü yapılmadan önceki hayatında değer verdiği her şeyi bir kenara koymasıdır. Dün ilgisini çeken her şey, bugün onun için daha önemsiz hale gelir. Bunlar hobileri ya da değer verdiği insanlar olabilir. Ani bir değişim ve sakinlik ile kendisini gösterir. Öncelikleri gider ve yerine ”öncelik” gelir. Ki bu öncelik de kuşkusuz büyüyü yaptıran kişinin mutluluğu ya da memnuniyetidir.

Kişinin davranışları kadar kalbi de tutsak edilir. Tutsaklık kelimesi, özgürlüğü elinden alınan kişileri ifade etmek için kullanılır. Yani bu büyünün yapıldığı kişilerin özgürlükleri de ellerinden alınmış ve başkaları tarafından yönlendirilebilecek hale gelmiştir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response