Cuma, Ocak 14, 2022
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü
153views

Aşk Büyüsü

Aşk ve büyü kelimeleri yan yan geldiğinde ne güzel uyum sağlıyor öyle değil mi? Zaten kendisi, onu yaşayan kişiye büyülenmişcesine bir his veriyor. Ancak karşılık alamadığında, aldığı her nefes bir işkenceye dönüşüyor. Hemen herkes bu hissi hayatında en az bir kere yaşamış ya da yaşayacaktır. Aşk büyüsü de eğer bu durum başka hiçbir türlü aşılamıyor ise, çoğu insanın yardımına ilk koşan büyü olarak bilinir. Hatta bu öyle bir arayış sonucu ortaya çıkmıştır ki, insan bunu hissettiği ilk andan itibaren her zaman karşılık bulamayacağını da hissetmiştir. Ve insanların ruhsal boşluklarını doldurabilecek diğer pek çok şey gibi, gizli ilimler de dünyanın en eski ilimleri arasında yer alır. Hatta yeterince şey biliyor olsaydık, en eskisi olduğunu bile iddia edebilirdik kuşkusuz.

Elbette uzmanlara göre de büyü önce tercih edilmesi gereken şey değildir. Yapımı aşamasında da muazzam bir zahmet harcamak gerektiği için, daha kolay yollar önce denenmelidir. Sık iletişim kurma, güven verme gibi klasik sosyal iletişim süreçlerini gözden geçirmeden önce kuruntuya ve özgüvensizliğe düşerek büyü yaptırmak kimse tarafından tavsiye edilmez. Ama her ne yapıldıysa yapılsın, aşk bağı kurmak konusunda başarılı olamadıysanız, o zaman aşk büyüsünü bir seçenek olarak kullanmaktan zarar gelmez.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Sadece bu soruya verilebilecek yüzlerce cevap bulabiliriz. Ancak içlerinden bir tanesi bile sizin anlayabileceğiniz türden olmaz. Ne yazık ki bu bir az görme durumu değildir. Sonuçta saf ve salt bilgi vermek istiyor isek, durumun ne kadar karmaşık olduğunu anlamanızı sağlamak da bizim görevimiz. Tam olarak nasıl yapıldığı hakkında net bilgiler verebilmemiz mümkün değil. Ancak versek bile sizin bunu anlamanız mümkün değil. Bu nedenle, bu kısır döngünün içerisinden çıkmak için üstün körü bazı yapılma aşamalarından söz edebiliriz.

Aşk büyüsü yapımı sırasında, kullanılan yönteme bağlı olarak birden fazla malzemeye ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda bu malzemelerin işlenmesi aşamasında da birden fazla yöntem kullanılabilir. Kısaca bunların bazılarına örnekler şu şekildedir;

 • Abanoz ağacı odunu
 • Safran tozu
 • Gümüş tozu
 • Altın tozu
 • Bazı hayvanların derileri
 • Zafiran mürekkebi
 • Bakır levhalar
 • Nadir bulunan bazı şifalı bitkiler
 • Kenevirden yapılmış parşömenler
 • At veya deve toynağı
 • Tırnak veya saç

Gibi çok sayıda malzeme sayılabilir. Bazı büyüler yedirilerek veya içirilerek yapılır. Ancak günümüzde yedirilerek yapılan büyülerin neredeyse hiçbiri yapılmaz. Çoğunlukla uzaktan yapılabilenleri tercih edilir. Çünkü birine bilmediği bir şeyi yedirmek kuşkucu bir yaklaşıma neden olabilir. Ayrıca ne yazık ki pek çok sahtekarın bulunması nedeniyle, bilmediği bir şeyi yiyen kişinin sağlığı da tehlikede olabilir. Bu nedenle kim olursa olsun, yedirilerek veya içirilerek yapılan büyüleri yaptırmayınız.

Uzaktan yapılan aşk büyüleri ise kişiden bir parçaya ihtiyaç duymaz. Sadece kişi hakkında onu tam olarak ifade eden bazı bilgilerin olması yeterli olacaktır.

Aşk Büyüsünün Bilindik Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün bilindik etkileri diyoruz çünkü pek çok değişken olabilir. Bilinmedik etkiler, daha kişiye özel olan ve daha silik olan etkilerdir. Bu etkilerin üzerinde durmaya da çok fazla gerek görülmez. Hemen herkeste görülen durum ise, büyünün yapılma amacında olduğu gibi aşk duygusunu açığa çıkartmak ve kişinin aşktan gözünün dönmesini sağlamaktır. Bu etkiler sırası ile şu şekillerde gerçekleşebilir;

 • Tabiri caiz ise kişi bir kişi hariç herkese şaşıdır. Hatta kördür bile denebilir.
 • Daha önce hiç hissetmediği kadar güçlü bir arzu hisseder. Bu arzuyu hem fiziksel hem de duygusal olarak ifade etmek konusunda oldukça isteklidir.
 • Eşler arasında yapılırsa, aradaki muhabbeti artırır. Onlarca yıl süren evliliklerde, eşlerden birinin evliliğe karşı olan tutumundan soğumuş olması ihtimaldir. Bunun tersine çevrilmesini amaçlar.
 • Evlilik amacıyla yapılabilir. Dediğimiz gibi aşk büyüsü için niyet tek bir tane olmak zorunda değildir.

Benzeri tüm soru ve sorunlarınız için hocamızı arayabilir ya da ona yazabilirsiniz. Tüm sorularınızı sabırla cevaplayacağından emin olabilirsiniz.

Leave a Response