Perşembe, Ocak 20, 2022
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Belirtileri

Aşk Büyüsünün Belirtileri
121views

Aşk Büyüsünün Belirtileri

Aşk büyüsünün belirtileri çok farklı şekillerle kendini gösterebilir. Büyünün kişiye nasıl zuhur edeceği, büyüyü yapan medyum tarafından belirlenir. Bu da ortaya çıkan belirtilerin aslında önceden tercih edilmiş olduğunu gösterir. Buradaki farklılıklar kişinin ruhsal bütünlüğü ve işlemin türü ile de ilgilidir. Kanla yapılan büyüler, yani kurban isteyen büyülerde durum daha farklıdır. Rahmani aşk büyülerinde durum çok daha farklıdır.

Genel olarak aş büyüsünün belirtileri hakkında söylenebilecek şeyler ise; Kişinin gözünün resmen dönmüş şekilde, büyü yaptıran kişiye aşk bağı hissetmesidir. Bu çoğunlukla normal standartlarda ilerleyen bir aşk duygusundan çok daha yoğun bir histir. Öyle ki kişi, onsuz yapamayacağını, onsuz nefes bile alamayacağını düşünür. Ve genel halleri ise şu şekildedir;

Aşk Büyüsü Yapılan Kişilerin Halleri

Aşk büyüsü yapılan kişiler hakkında genel yanlış bir kanı ortaya koyulur. Bu kişilerin geceleri kabus görecekleri ya da paranoyak bazı duygular içinde olacakları gibi söylemler kesinlikle doğru değildir. Sadece aşık olarak bu belirtileri yaşayan kişiler var mıdır? Durumu tamamen bu şekilde değerlendirmek gerekmektedir.

Büyü yapıldığı andan itibaren, etkisini zamanla artırmak üzerine kurulu bir düzene sahiptir. İlk zamanlarda kişinin sadece aklına düşür. Fikir olarak günün belirli saatlerinde büyüyü yaptıran kişiyi hatırlar, onun sesi kulaklarında yankılanır ve onunla ilgili şeyler düşünmeye başlar. Daha sonra bu anımsama durumu, bir arzu durumuna dönüşür. Gün içinde çok ısrarcı olmayacak şekilde aramalar ya da buluşma istekleri gibi daha normal durumlar ortaya çıkar. Bu süreç, büyü yaptıran kişi tarafından devam ettirildiğindeyse, bu bir tutku olayına dönüşür. Kişinin üzerindeki etkiler artar ve sonsuz aşk bağı ortaya çıkar.

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Olur Mu?

Aşk büyüsünün elbette bazı durum dışı etkileri olabilir. Ancak bu etkiler sadece, büyüyü yaptıran kişi istediğinde ortaya çıkar. Bazen aşk büyüsü sadece ilişki kurmak için yapılmaz. Bazı insanlar intikam almak için de bu büyüyü insanlara yaptırabilmektedir. Önce kişiye aşk büyüsü yaptırırlar ve daha sonra ona asla yüz vermeyerek, asla onunla iletişim kurmayarak onu süründürmeyi amaçlarlar. Bu durumda yan etkiler de, büyü yapılan kişinin sahip olduğu aşk duygusu yüzünden üzülmesi gibi ortaya çıkar.

Leave a Response