Perşembe, Ocak 20, 2022
Büyü ve Vefklerİlgi Çekenler

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
116views

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü de yanlış anlaşılan diğer pek çok büyü gibidir. Bu tip büyülerde isim negatif anlam köküne sahip olduğu için, pozitif amaçlar ile kullanılabileceği çoğu insanın aklına gelmez. Her ne kadar ayırma büyüleri iki kişiyi ayırma için sıklıkla yapılıyor olsa bile, birini herhangi bir alışkanlıktan veya bir mekandan ya da herhangi bir şeyden ayırmak için de yapılabilir. Ayrılığın ne türlü olacağı tamamen büyüyü yaptıran kişiye kalmıştır.

İlk akla gelen anlamı ise eşleri ayırma büyüsü olarak isimlendirilir. Başka bir deyişle, evlilik bağı olan kişilerin evliliklerini sonlandırmak için yapılır. Buradaki amaç kötülük ya da iyilik olabilir. Şiddetli geçimsizlik yaşayan ve ilişkisi günden güne kötü giden çiftlerden biri aşırı yıpranma sonucunda bunu kendisi için bile yaptırabilir. Bu gibi işlemlerde sığ düşünmek, yanlış düşünmeye yol açar. Daha geniş çaplı düşünmek gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ayırma büyüsünün ilk etkileri, kişinin davranışlarında aksilik olarak ortaya çıkar. Ayırma büyüsü yapılan kişi, eşine ya da büyü her neye karşı yapıldıysa ondan büyük oranda iticilik duyacaktır. Eskiden beslediği duygu her ne olursa olsun, durum hızlı bir şekilde tersine döner. Karşısındaki kişiyi o kadar itici bulur ki, en küçük hatalarına bile tahammül etmekte zorlanır ve genelde tahammül etmeyi bir seçenek olarak bile değerlendirmez. Bu da kişinin aklında daima ayrılık olmasına sebep olur. Niyete göre etkiler daha şiddetli veya daha az şiddetli şekillerde de ortaya çıkabilir.

Ayırma Büyüsü Etkilerini Ne Zaman Gösterir?

En hızlı etki eden büyülerden biridir. İki kişi arasındaki bağı kopartmak, bir bağ oluşturmaktan çok daha kolaydır. Bu genel sosyal yaşantımızda da böyledir. Büyülerin amacı da sosyal yaşantıya birinci elden müdahale etmek olduğu için, kişi bağlarını kopartmakta ve ayrılık düşüncesini istemekte bir zorlanma yaşamaz.

Fakat yapılan büyünün türüne göre, etkilerini gösterme süreleri çok küçük de olsa farklılıklar gösterebilir. Yine de ortalaması, bir hafta olarak alınabilir. Ayırma işlemleri hakkında tüm detaylı bilgiler için hocamızı arayabilir ya da ona yazarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Leave a Response