Pazar, Ocak 16, 2022
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir
136views

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir

Duygu bağı ortaya çıkaran büyülerde her zaman bir belirti olması şart değildir. Şüphe ya da ön araştırma nedeni ile bağlama büyüsünün belirtileri nelerdir şeklinde araştırma yapanlar için, olası her durumu sıraladık. Ancak bunların bir olasılık olduğunu ve büyünün her zaman çok ses çıkartmayacağını bilmenizi de isteriz. Bu durumda kişi hakkında daha doğru analizler yapmak daha mümkün olacaktır. Kuruntunun önüne geçmek, doğru karar verebilme konusunda en önemli etkenlerden birisidir.

Bağlama büyüsünün birincil belirtisi, normal insanların birbirlerine olan bağlılık yaklaşımının aşırı derecede abartı ortaya çıkmasıdır. Bazı insanlar duygularını son derece sakin belirtirken, bağlama büyüsünün etki ettiği kişilerde sürekli bir heyecan durumu söz konusudur.

Bağlama Büyüsü Kişide Nasıl Durumlar Ortaya Çıkarır?

Sırasıyla bağlama büyüsünün belirtileri nelerdir hakkında maddeler;

  • Büyü yapılan kişi, çevresindekilerin tamamı tarafından garipsenmeye başlayabilir. Bunun birincil nedeni, kişi aniden birine karşı çok yüklü duygular hissettiğini dillendirmeye başlar. Dün kimseden söz etmiyorken, bugün sadece aynı kişiden söz ediyor olabilir.
  • Büyü yapılan kişilerde yüksek enerji hali olabilir. Tek bir kişiyi etkileyebilme ihtimali olan her türden eylemi gerçekleştirme üzerine çok yoğun düşünüyor ve çok yoğun fiziki eylemde bulunuyor olabilir.
  • Büyü yapılan kişinin normalde karakterine aykırı bazı durumlar, artık kişinin bir karakter özelliği olarak ortaya çıkmaya başlamış olabilir. Normalde ince düşünmeyen ve ince düşünmesi beklenmeyen biri tamamen naif bir kişiye dönüşebilir.
  • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişi hariç hiç kimseyi değerli görmeyebilir. Yani çevresinde önceden sevdiği kim varsa, artık onlar önemini yitirmiş bir hale gelebilir.

Bağlama Büyüsü Yapılması Zararlı Mıdır?

Bağlama büyüsü eğer zararlı olacaksa, bunu zararlı şekilde yönlendiren kişi büyüyü yaptıran kişidir. Çünkü büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişinin bir dediğini iki etmeyecek kadar çok bağlılık hisseder. Eğer büyüyü yaptıran kişi onu manipüle eder ve normalde yapmaması gereken davranışlar sergilemesini isterse bu elbette çok zararlı durumları ortaya çıkarabilir. Kişinin aile bağlarına ya da sosyal çevresine ya da iş yaşantısına zarar verebilir. Elbette bu sadece böyle olsun istendiğinde meydana gelen durumdur. Tüm detaylı bilgiler için hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response