Cumartesi, Ocak 15, 2022
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir
122views

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir hakkında sizler için rehber niteliğinde bir bilgi blogu hazırladık. Etkiler konusunda daha şeffaf olabilmek için, öncelikle büyünün kendisi hakkında ve ne gibi işler için uygulanabildiği hakkında bilgilendirmek gerekir. Herkes bağlama büyüsünü iki insanı birbirine aşk bağı ile bağlamak şeklinde yorumlar ancak sadece bu amaçla yapılmaz. Büyüdeki bağlama kelimesi hemen her şey için geçerlidir.

Örneğin birini bir alışkanlığa bağlama, arkadaşlarına, ailesine, işine ya da bir mekana bağlama gibi sayısız amacın ortaya çıktığı söylenebilir. Bu yüzden etkiler de amaçta veya niyette olduğu gibi sayısız değişiklik ile beraber ortaya çıkabilir. Ancak çoğunlukla eşleri bağlama büyüsü ya da evlilik için bağlama büyüsü gibi romantik ilişki odaklı büyüler tercih edildiği için, biz bunlardan söz edeceğiz.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişiler

Bağlama büyüsü yapılan kişilerdeki normal bağlılık standartları mevcut değildir. Bağlılık kelimesinin normalde yaşandığı hali ortaya çıkmaz. Takıntı yapma derecesinde bir hassaslıkla beraber ortaya çıkar ve bu da tartışılamaz bir irade teslimiyeti anlamına gelir. Birine bağlama büyüsü yaptığınızda, size her şart altında bağlı kalacağı gibi aynı zamanda sizin bir dediğinizi iki etmeyecek kadar da çok önemli görmektedir.

Birincil olarak kişinin hissettiği duygu; ”Onsuz ben asla var olamam” gibi güçlü bir duygudur. Bu duygunun hiçbir şey tarafından yıpratılması mümkün değildir. Büyü yapılan kişide son derece ciddi bir bağlılık derecesi ortaya çıkacağı için, mutlaka büyüyü düşünerek yaptırmak gerekmektedir.

Bağlama Büyülerinin Yan Etkileri Olur Mu?

Bağlama amacı ile yapılan büyülerde, çok küçük istisnalar dışında herhangi bir yan etki görüldüğü bu güne dek  duyulmamıştır. Bu küçük istisnalar ise büyünün kendisinden dolayı değil, durumun kendisinden dolayıdır. Yani bağlama büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişi tarafından yıpratılıp üzülürse eğer, bundan diğer insanlara oranla daha çok etkileneceğini bilmek gerekir.

Yani birine bağlama büyüsü yaptırdıktan sonra ona kötü davranır, onu hayatınızdan uzaklaştırmak isterseniz; Kişide bazı depresyon belirtileri ortaya çıkabilir. Tüm soru ve sorunlarınız için hocamızı arayabilir ya da ona yazabilirsiniz.

Leave a Response