Perşembe, Ocak 20, 2022
Büyü Bozma

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü Bozan Medyumlar
225views

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü bozma uygulamaları, bilinenin tam tersine büyüyü yapma aşamasından bile daha karmaşık ve daha zorludur. Danışılan medyumun bu konu hakkında doğru araştırmaları yapması, büyü üzerine doğru teşhis koyması ve içinde bulunulan durumun tamamı hakkında bilgisi ya da fikri olmalıdır. Aksi takdirde büyü bozma uygulamaları başarı sağlamayabilir. Bu nedenle büyü bozan medyumlar araştırması yaparken, özellikle bu anlamda uzman olan kişileri tercih etmeniz gerekir. Büyü bozma bir nevi enerjiyi nötralize etme durumudur.

Büyü, insan üzerinde güçlü bir manevi enerji açığa çıkarır. Bu enerji çeşitli manipüle yöntemleri ile kişinin iradesini ele geçirir. Ve büyü bozmadaki niyet, bu enerjiyi nötr hale getirerek kişinin etkisi olduğu durumdan kurtulmasını sağlamaktır. Bazen burada sadece büyü enerjisi hedef alınarak büyü bozma yapılırken, bazen de yapılan büyünün tam tersi yapılır. Hangisinin uygun olduğunu bilmesi gereken en doğru kişi uzman medyum hoca olacaktır.

Büyü Bozan Medyumlar Kimlerdir

Her medyum her konuda uzman değildir. Bazı medyumlar kara büyülerde ustadır, bazıları rahmani büyülerde, bazıları büyü bozmada. Çok azı da bunların tamamı üzerinde yüksek ölçütlü pratik ve teorik bilgiye sahiptir. Hocamız bu ilimlerin tamamına sahip tecrübeli bir medyumdur. Ömrünün tamamını gizli ilimlere adamış, sayısız kişiye yardımcı olarak sayısız referans ve tecrübe edinmiştir.

Büyü bozma konusunda doğru kişilere danışmanın önemini bildiğinizi varsayarak, bu anlamda ancak ve ancak hocamız gibi uzmanlara danışmanız konusunda sizleri hassas olmaya davet etmekteyiz. Eğer hocamız müsait değilse ya da çok meşgulse bile, sizi doğru şekilde yönlendirmek için elinden geleni yapacaktır.

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü bozmada uzman medyumlar bazı bilimsel ya da ilimsel gerçekliklere sahip olmalıdır. Enerjiye yön veren gök cisimleri hakkında bilgi sahibi olmak, simya ilmine vakıf olmak gibi pek çok durum da uygulanan seansların ne kadar etkili olacağına karar verecektir. Çünkü gök cisimleri enerji üzerinde yüksek hakimiyet sahibidir. Her uygulama her gün ya da her saat ya da her an yapılamaz. Yapılması durumunda da etkileri istenen şekilde güçlü olmayabilir. Hocamız büyü bozma konusunda tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Leave a Response