Salı, Ocak 18, 2022
Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
129views

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

En ciddi hastalıklardan biri de ölürcesine arzuladığımız kişileri elde edemiyor olduğumuzda hissettiğimiz derin acıdır. Bu da kişilere etkili aşk büyüsü nasıl yapılır gibi çeşitli sorular sordurmaktadır. Etkili bir aşk büyüsü yapmanın en iyi yolu, özellikle bu alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Hocamız gibi yuva kurma üzerine işlemlerde uzman olan kişileri tercih ederek kısa sürede etkili sonuçlar almak gayet mümkündür.

Ancak pek çok kişi bu alanda tercih ettiği sözde medyumlar nedeniyle kırgınlık yaşadıkları için, ilme olan inançları da azalmıştır. Bu, büyünün güven duyulmayan bir ilim olduğunu göstermez. Sadece yanlış kişilerden danışmanlık aldığını gösterir. Peki, gerçekten etkili bir aşk büyüsü yapmanın yöntemleri ya da yolları nelerdir?

En Etkili Aşk Büyüsü Yöntemi Hangisidir?

Yöntemden daha çok, durum hakkında sahip olunan kontrol burada devreye girer. Büyü yapılacak kişi hakkında hemen her şeyin biliniyor olması, büyünün etkileri aşamasında çok şey ifade etmektedir. Ayrıca büyüyü yapan kişinin duygularındaki saflık ya da eminlik hissi de etkenlerden biridir. Peki, bunlar sırasıyla nelerdir?

  • Büyü yapılan kişi hakkında pek çok şeyin biliniyor olması.
  • Büyüdeki niyet veya niyetlerden tam olarak emin olunması.
  • Büyü yaptıran kişinin duygularından ve büyüden son derece emin olması.
  • Büyü yapılacak olan kişi ile daha önceden tanışılıyor olması. (Yakınlık derecesi ne kadar yüksekse, etki derecesi de o kadar yüksek olur)
  • Büyüyü yapan medyumun doğru yöntemi geliştirebiliyor olması. (Büyüler ezbere değil, kişiye özel yapılır)

Aşk Büyüsünde Yöntemler Arasındaki Farklar Nelerdir?

İki ana dalda yöntemler arasında çok ciddi farklar bulunur. Büyüde kullanılan malzemeleri değiştirmek çok büyük sonuç farklılıklarına işaret etmez. Fakat temelinde kullanılan ritüelin rahmani olması ya da olmaması asıl önemli olan yöntem farklılığıdır. Şeytani işlemler rahmani işlemlere göre çok ama çok daha şiddetli etkiler gösterir. Genellikle bu yöntemler, başka hiçbir şans söz konusu değilse yapılır ve ilk denenen yollar değildir. Rahmani aşk büyüleri ya da etkili aşk büyüleri konusunda daha detaylı bilgileri hocamızın bizzat kendisinden almak için onu arayabilirsiniz.

Leave a Response