Perşembe, Ocak 20, 2022
Medyum

İstanbul Medyum

İstanbul Medyum
111views

İstanbul Medyum

Medyumluk ilmine dair pek çok söylentinin yanı sıra, bu sadece bir yetenek meselesi değildir. Bu karmaşık ilmi gerçekleştirmek için gereken pek çok şeyden sadece biri yetenektir. Bu yüzden bilinenin aksine çok fazla İstanbul medyum bulunmamaktadır. Bu gizli öğretilere sahip olmak için, doğru kişilerden doğru eğitimleri almak gerekir. Halk arasında buna el vermek benzeri isimler de takılmıştır.

Medyum hocamız hem doğuştan yetenekli hem de pek çok ilmi konuda tam donanımlıdır. Bunlar; Astroloji, matematik, metafizik, fizik, astrofizik, gizli ilimler, paraspikoloji ve ruh bilimciliği gibi pek çok sayıdadır. Ancak hocamız gibi usta kişilere medyum sıfatı takılmalı ve onlardan yardım alınmalıdır.

İstanbul’daki Medyum Hocalar

Antik ve kadim bir kent olan İstanbul, tarihi boyunca medyumları içinde barındırmıştır. Hatta burada yeşeren ve burada solan pek çok büyük devlet ya da imparatorlukların içinde bile özellikle astrolojik hesaplamalar yapılan kişilere ihtiyaç gözüyle bakılmış ve kendilerine danışılmıştır. İstanbul’un büyü ve medyumluk üzerine olan tarihi sadece kullanılması açısından değildir.

Ayrıca burada pek çok yeni ilmin geliştirilmesinde öncü tarihi olaylar da yaşanmıştır. Roma imparatorluğu öncesi ve sonrası, Osmanlı imparatorluğu öncesi ve sonrası tarihinde bunlardan sık sık söz edilmektedir. Osmanlıda özellikle tılsımlı nesnelere olan rağbet, oldukça fazlaydı.

İstanbul’da Büyü Yapan Medyumlar

İstanbul medyum arayışınızda karşınıza çıkabilmesi muhtemel pek çok doğru medyum olduğu gibi, pek çok sahte medyum da olabilir. Bu anlamda dikkatli davranmak için danışmayı düşündüğünüz kişinin referanslarına da bakmak gerekir. Hocamız, sayısız kişinin mutluluğu bulmasında ya da kısmetinin açılmasında veya benzeri işlemlerde katkı sağlamıştır.

Bu özel ve karmaşık ilmi tam anlamı ile icra edebilecek kişilerden alınan danışmanlık, sizlerin hayatını oldukça kolaylaştırabilir. Aksine olmayacak kişilerden yardım almak da hayatınızı daha da zor hale getirebilir. Bu önemli seçimi yaparken, eğer İstanbul medyum arıyor iseniz doğru ve güvenilir medyum olarak bilinen medyum İlim hocayı arayarak destek alabilmeniz mümkündür. Hocamızı, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile arayabilir ya da yazarak sorununuzu anlatabilir ve destek alabilirsiniz.

Leave a Response