Cuma, Ocak 21, 2022
Büyü Bozma

Kara Büyüler Nasıl Bozulur

Kara Büyü Nasıl Bozulur
135views

Kara Büyüler Nasıl Bozulur

Büyü, coğrafyamızda çok fazla insanın hayatının bir parçası olduğu için; Çok fazla insan da büyünün nasıl bozulacağı konusunda fikir sahibidir. Kara büyüler nasıl bozulur araştırması yaparken akla hayale gelmeyecek türden yöntem bulabilirsiniz. Elbette bunların bir çoğu sadece yalandan ve uydurmadan ibarettir. İnsanların yapabiliyor olmak için ömürlerinin tamamını harcadığı bu karmaşık ilmin etkilerini bozmak için, uyduruk birkaç şey yapmak gerçekten yeterli midir? Bu durumun inandırıcılığı nerededir?

Her problem karşısında uzmanla danışmak en iyi çözümdür. Yine de şüphe duyma aşamasında kesin olarak ikna olma aşamasına geçerken, kişinin büyüden kaynaklı yaşadığı huzursuzlukları geçici olarak gidermenin bazı yolları mevcuttur.

Kara Büyüleri Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bilindiği üzere büyü, bir enerji olayıdır. Evrenin her köşesinde gerçekleşen sayısız enerji olayından neredeyse hiçbir farkı yoktur. Farklı olan tek şey, büyünün ortaya çıkardığı enerji kader olarak adlandırdığımız örgünün dışında çalışır. Yani bizim istediklerimiz üzerine bir çalışma prensibi olduğu düşünülebilir. Bunun yeni dünyadaki bir diğer ismi de enerji manipülasyonu olarak adlandırılır.

Bu yüzden enerjinin kökü ve kaynağı yok edilmedikçe hiçbir büyü tam olarak bozulamaz. Ancak kaynağından genel enerji bir süreliğine de olsa emilebilir. Bunu yapmanın en iyi yolu, enerjiyi emmede başarılı olduğunu bildiğimiz elementleri kullanmaktır. Toprak, su, tuz, güneş ya da sirke gibi materyaller, büyü enerjisi üzerine oldukça büyük etkilere sahiptir. Bunlar büyünün kökünü kurutmasa bile, kişiyi bir süreliğine rahatlatabilir. Bu yüzden günde beş vakit abdest almak kişiyi inanılmaz derecede rahatlatan bir eylemdir.

Büyünün Bozulduğunu Nasıl Anlarız?

Amatör kişiler tarafından bir büyünün bozulup bozulmadığını anlamak imkansızdır. Büyü konusunda bozuldu ya da tuttu gibi teşhisler koyabilmek için bu konunun uzmanı olmak şarttır. Doktoru olmadığınız bir hastalığa teşhis koyabilir miydiniz? Bunu da aynı incelikle ve aynı hassasiyetle düşünmeniz herkesin faydasına olacaktır. Yukarıda sıraladığımız elementleri kullanarak edindiğiniz geçici rahatlamanın yaşattığı güzel hislere kanmamalı ve üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor iseniz kesin olarak hocamıza ya da hocamızın dengi uzman bir medyuma danışmalısınız.

Leave a Response