Perşembe, Ocak 20, 2022
Büyü ve Vefkler

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır?

109views

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Oldukça köklü bir tarihe sahip olan nasip kapatma vefki ve büyüleri hakkında en çok merak edilen ve aratılan soru, kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır oluyor. Geçmişten günümüze kadar ulaşmayı başarmış, uzman medyumlar ve büyük kütüphanelerde kimi zamansa müzelerde muhafaza edilen kadim büyücülük kitaplarında, bu sorunun cevabı tüm ayrıntıları ile yar almaktadır. Çeşitli ritüeller ile gerçekleştirilen bu işlemler, kişinin aklındaki sonuca ulaşabilmesini mümkün kılıyor.

Peki, kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır? İşlemin gerçekleştirilebilmesi için bulunması gereken en önemli şey şüphesiz ki, konu üzerinde uzmanlaşmış gerçek bir medyumdur. Maalesef ki günümüzde yaşayan gerçek ve insanlara yardım etmeyi hedefleyen medyumların sayısı gün geçtikçe azalıyor. Bu kişilere ulaşım sağlandığı durumlarda, aklınızdaki sonuca ulaşmanız an meselesi haline geliyor.

Kısmet Kapama Büyüsü Nedir ve Malzemeleri Nelerdir?

Her işlemden olduğu gibi, kısmet kapama büyüsü de gerekli malzemelerin temin edilmesi ve doğru biçimde birleştirilmesi sonucunda yapılabiliyor. Bu malzemelerin arasında kimi zaman çeşitli bitkiler, kimi zamansa hayvan derileri ve organları yer alabiliyor. Hangi malzemelerin kullanacağını belirleyen en önemli faktör ise kullanılacak metodun belirlenmesi.

İrtibatta olduğunuz uzman medyumun size uygun metodu seçebilmesi, sizlerin medyuma aktaracağınız bilgilere bağlıdır. Ulaşmak istediğiniz ve şu an içerisinde bulunduğunuz durumu doğru bir biçimde aktarmalısınız. Bunu yaparken abartıdan kaçınmalı ve gerçeklikten bir an olsun uzaklaşmamalısınız. Büyü, masallardaki gibi gerçek dışı varlık ve olayların ortaya çıkmasını sağlamaz. Büyü ve gerçeklik orantılı ve doğru dozda olduğunda istenilen sonuca ulaşılmasına müsaade eder. İşlem yaptırırken ve sonuç beklerken, bu bilgiyi aklınızdan çıkarmamanız, hayal kırıklıkları yaşamamanız açısından oldukça önemlidir.

Yapılan Kısmet Kapama İşlemlerinin Etkileri Nelerdir?

Kısmet kapama büyüsü pek çok farklı hedefe ulaşmak amacıyla eyleme dökülebilir. Aşağıda sıraladığımız faktörler, büyünün tercih edilmesinde en sık rastlanan durumları içermektedir.

  • Kişinin iş hayatında başarısız olmasını sağlamak,
  • Kişinin çalışarak ya da çabalayarak elde edeceği durumu engellemek,
  • Şanssızlıklar ile karşılaşmasının önünü açmak,
  • İnsan ilişkilerini zedelemek,
  • Kişinin ilişki kurmasını zorlaştırmak ya da sahip olduğu ilişkiyi kaybetmesini sağlamak,
  • Ebedi yalnızlığa sürüklemek (kara büyü olarak kullanıldığında)…

Leave a Response