Çarşamba, Ocak 19, 2022
Büyü ve Vefkler

Kısmet Kapatma Büyüsü

108views

Kısmet Kapatma Büyüsü

Kısmet kapatma büyüsü isminden de kolaylıkla idrak edilebileceği üzere, kişinin gelirini ve günlük yaşantısında hak ettiği değerleri elde edememesini sağlayan güçlü bir işlemdir. Kısmet kapatma işlemleri, büyü tarihinin en eski çalışmaları arasında yer almaktadır. Geçmişte ve günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmekte ve uzman medyumlar tarafından uygulanmaktadır.

İnternet üzerinde bulunan eksik ve yanlış bilgiler ile büyü yapabilmek maalesef ki mümkün değildir. Bu tarz çalışmaların gerçekleştirilebilmesi için, metafizik ve medyumluk ilmi gibi konularda uzmanlaşmış kişiler ile irtibata geçilmesi şarttır. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip kişi ya da kişiler ile irtibat kurulduğunda, elde edilmek istenen noktaya ulaşmak kaçınılmaz bir durumdur.

Kısmet Kapatma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen sorulardan biri kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır? Suali oluyor. Bu işlemin yapılışı ve çeşitli metotları hakkındaki bilgiler kadim büyücülük kitaplarında yer almaktadır. Bu kitaplara internet üzerinden erişim sağlamak ise mümkün değildir. Bu kitaplarda yer alan bilgilerin bir kısmı ve küçük parçalarına kulaktan dolma bilgiler ile ulaşım sağlamaksa çok daha mümkün bir eylemdir.

Mağazalarda ve internette satışa sunulan büyücülük kitapları içerisinde yer alan bilgiler, daha çok tarihi bulguları sizlere sunmaktadır. İşlemler sırasında uygulanması gereken adımlar gibi önemli ve ritüelin tamamlanması için gereken altın bilgilerin sunulması mümkün değildir. Peki, medyumlar olarak isimlendirilen insanlar bu bilgilere nasıl ulaşıyor? Bu kişiler, sanılanın aksine yıllar boyunca eğitim almış, yaptıkları çalışmalar ve meditasyonlar ile enerji yönetimi ve aktarımı üzerinde uzmanlaşmış kişilerdir. Zihinleri bilgi ile dolu ve yeniliğe açık bu kişiler, bizlerin sahip olduğu enerji düzeyinin üzerindedir. Çeşitli iletişimler ve eğitimler ile bu kişilerin kadim kitaplara ulaşım sağlandığı bilinmektedir.

Yaptırılan Kısmet Kapama Büyüsü Daha Sonra Bozulabilir mi?

Kısmet kapama çalışmaları, diğer pek çok işlemde olduğu gibi çeşitli büyü bozma metotları aracılığı ile bozulabilir. Ancak işlemin zaman içerisinde etki kaybederek bozulması söz konusu bir durum değildir. Büyü her türlü mesafeden yapılabilir ve uzman medyumlar aracılığı ile çeşitli çalışmalar sonucunda bozdurulabilir. Papaz büyüsü gibi yardımcı metotlar ile güçlendirilmiş çalışmaları bozmak ise epey zaman alsa da, bozulması çoğu zaman mümkündür.

Leave a Response