Cumartesi, Ocak 15, 2022
Bağlama Büyüsü

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
169views

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsünü evde kendi imkanları ile yapmak isteyen kişi sayısı hayli fazladır. Bunun nedeninin, gizli ilimler ile ilgili kişilere olan güvenin ne yazık ki azalması kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Kendilerine medyum diyen ancak bu ilimle yakından uzaktan alakası olmayan kişileri suçluyoruz. Ancak buna resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda da bilgi veren pek çok platformun eksik ya da yanlış bilgi verdiğini görüyoruz.

Fotoğraf büyüsü olarak da bilinen bu işlem, aslında tam bir büyü ritüelini ifade etmez. Klasik ”evrene pozitif enerji gönderme” durumu ile çok benzeşen, basit bir temenni etme durumudur. Ki bunun da tutma ihtimali, büyünün tutma evrelerindeki kesinlik ile mukayese edilemez. Evrenden istediğiniz her şeyi elde edebiliyor musunuz? Bunu da aynı şekilde düşünmek gerekir. Elbette doğru yapıldığında fark yaratma ihtimali vardır fakat bu sadece bir ihtimaldir. Gerçekleşmesi üzerine kesin bir durum söylemek mümkün değildir.

Yapılışı aşamasında ise, gerçekten tüm saf ve temiz duygularla arzuladığınız ya da aşık olduğunu düşündüğünüz kişinin fotoğrafını karşınıza alın. Mümkünse mumlarla aydınlanmış loş bir odada yalnız başınıza kalın. Hatta mümkünse evde sizin dışınızda başka hiç kimse olmasın. Bunu yaparken, etrafınıza tuzdan bir çember açın. Fotoğrafın yanına ise bir kase su koyun. Ardından 77 kere Şemhureş ismini zikredin. İsmi tekrarlayıp bitirdikten sonra, kişinin iki kaşının tam ortasına odaklanarak, onunla gerçek anlamıyla sesli şekilde konuşun. Onu ne kadar sevdiğinizi ve istediğinizi söyleyin. Birlikte olmanız durumunda ne kadar mutlu olacağınızı ya da bunu ne kadar hak ettiğinizi söyleyin. Duygularınız ne kadar saf olursa, ihtimal de o kadar artmaktadır. Fakat bunun sayesinde bağlama işlemini yapabilen insan sayısı gerçekten söz etmeye değmeyecek kadar da azdır.

Evde Resimle Bağlama Büyüsü Yapılır Mı?

Bu tip tutma ihtimali az olan şeyleri tekrarlamak yerine, daha kesin bir durum olan uzman medyumlara baş vurma durumunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Gerçek medyumlar tarafından uygulanan bağlama büyüleri çok daha ciddi, çok daha hızlı ve kesin sonuçlar verecektir. Evde yapılabilen ya da evde yapılması tercih edilen, uzmanlık gerektirmeyen hiçbir işlemden kesin olarak fayda göremezsiniz. Tüm bilgi ve detaylar için hocamızı arayınız.

Leave a Response