Cuma, Ocak 14, 2022
Büyü ve Vefklerİlgi Çekenler

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
118views

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü iki insan arasında veya bir kişi ile bir mekan, alışkanlık arasında soğuma hissi yaratmak için kullanılabilir. Ayırma büyüsüne kıyasla daha hafif bir işlemdir çünkü kişi soğusa bile ilk aklına gelen şey ayrılık olmayabilir. Soğutma işlemlerinde durum tamamen kişinin tercih yapmasına yönelik veya bir duruma son vermesine yönelik değildir. Burada asıl amaç, kişini biri veya bir şey ile arasında belirli ölçülerde mesafe koymasını sağlamaktır.

Pek çok metodu bulunmasına karşın hemen hemen hepsi benzer şekillerde uygulanır. Eski çağlarda pek çok kültürün yüksek segment üyeleri bu gibi büyüleri kullanmışlardır. Hatta yakın çağ tarihimizde bile yazılı pek çok örnek ile Osmanlı içerisinde kullanıldığına da şahit olmaktayız.

Soğutma Büyüsünün Etkileri ve Belirtileri

Soğutma büyüsünün genel anlamda etkileri çok fazla şiddetli seyir etmez. Soğuyan kişide nasıl değişiklikler olacağı, çoğunlukla onun karakter özellikleri ile ilişkilidir. Sakin birine yapılırsa, kişi sakin kalmaya devam eder. Soğuduğunu, muhatap olmamak şeklinde belli eder ve dinginliğini korur. Karakteristik olarak aşırı agresif tutumla sergileyen insanlarda ise soğuma kavgalar ile beraber geleceği için kişide bu yönde bir değişim gözlemlenmesi de gayet tabii mümkündür. Bilinenin aksine büyü yapılan kişi çok ağır bir dönem geçirmeyebilir. Her büyüde niyet birden fazla olduğu için, durum değişken olarak düşünülmelidir.

Soğutma Büyüsünün Tutma Süresi Nedir?

Ayırma ve soğutma işlemlerinde tutma süreleri ortalama bir hafta kadardır. Buradaki sürenin artması ya da azalması yapılan işlem ile ilgilidir. Fakat yapılan işlem dışında, kişinin yaşam tarzı ve manevi enerjisini stabilize etme teknikleri gayet etkilidir. Eğer büyü yapılan kişi, enerjisini çok sık nötrleyen şeyler yapıyor ise etki etme süresi birkaç gün daha artabilir. Bunlara en iyi örnek, abdest almak ya da sık sık toprakta çıplak ayak ile yürümek gibi sıralanabilir.

Yine de büyü ilmi, gerçek hayatta diğer yöntemler ile gerçekleşemeyecek kadar kısa sürede pek çok şeyin gerçekleşmesine neden olmaktadır. Bu nedenle büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin herhangi bir kaygı yaşamasına lüzum yoktur. Detaylı bilgi için hocamızı arayınız.

Leave a Response