Pazar, Ocak 16, 2022
Büyü ve Vefkler

Zincir Büyüsü Belirtileri

Zincir Büyüsü Belirtileri
116views

Zincir Büyüsü Belirtileri

İlişkileri güçlendirmek, iki kişinin birbirlerine karşı sağlıklı bir ilişki kurabilmesini sağlayan; sadakat, sevgi, hoşgörü, aşk, merhamet, empati gibi duyguların oluşmasını ve gelişmesini sağlayan güçlü bir işlemdir. Zincir büyüsü yüz yıllardır uzman medyumlar tarafından uygulanmış ve uygulanmaya da devam edilmektedir. İşlem hakkında en çok merak edilen başlıklardan biri; zincir büyüsü belirtileri nelerdir ve benzeri sorulardır…

Bu yazımızda sizlere; zincir büyüsü belirtileri ve işlem hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz. Yazımızı dikkatlice okuyan herkes, işlem hakkında elde etmek istediği tüm bilgilere ulaşacaktır. Kara ve ak büyüler kategorisinde ortak olarak yer alan bu işlem, kullanılan ve elde edilen amaca bağlı olarak isimlendirilmektedir. Günümüzdeki kullanım amacı ise sıklıkla kişilerin iyiliğini sağlamaktır.

Zincir Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zincir bağlama büyüsünün uygulanabilmesi için temasa ya da yakın bir konumda bulunmaya gerek yoktur. Dünyanın öbür ucunda bulunan, konu hakkında detaylı bilgiye sahip olan uzman bir medyum, sizlere büyü yapabilir ya da içinde bulunduğunuz büyünün etkisinden sizleri çıkarabilir. Bu işlem hakkında bilgi vermeden önce söylememiz ve altını çizmemiz gereken bir konu daha vardır ki; bu da işlemin internet üzerinde bulunan yarım yamalak bilgiler ile uygulanamayacağı ve amatör kişilerin yaptıkları eylemlerden sonuç alamayacağıdır.

İşlemin ismi, temel malzemesi olan zincirde gelmektedir. Elde edilen ve halkaları iç içe geçmiş olan zincire çeşitli semboller çizilir. Çizilen bu sembollerin her birinin kendi içerisinde bir anlamı ve enerji üzerinde temsil ettiği bir nokta vardır. Elde edilen zincir çeşitli çalışmalar ile efsunlanır ve normal bir zincir olmaktan çıkar. Bu dakikadan sonra zincire çeşitli eylemler uygulanır ve bu eylemlerin sonuçları doğrultusunda kişilerin hayatlarında büyük ve istenilen değişimlerin yaratılması sağlanır.

İşlemin Tesiri Altında Kalan Kişiler Nasıl Anlaşılır?

Bu tarz işlemler, dışarıdan bakıldığında kolay kolay fark edilemeyecek biçimde uygulanır. Ancak  işlemi uygulatan ve büyüden haberdar olan kişiler, işlemin tesiri altında kalanların durumlarını fark edebilir. İşlemin yapım amacı, kişilerin üzerindeki değişimlerin temelini oluşturur. İşlem; kişileri birbirlerine yakınlaştırmak için yapılmış ya da kişileri bütünü ile ayırmak için uygulanmış olabilir. Gözlem yaparken, kişilerin bu doğrultudaki hal ve hareketleri dikkate alınmalıdır.

Leave a Response